Ubytování - Dovolená Bulharsko Slunečné pobřeží
Dovolená Bulharsko Slunečné pobřeží

Ubytování

Vaše letní dovolená Bulharsko, Slunečné pobřeží, Nesebar Cacao Beach, nejkrásnější pláže u Černého moře.

Ubytování vybavené apartmány - studiové apartmány 30 až 50 m2, dvoupokojové apartmány 40 až 50 m2 a třípokojové apartmány 60 až 70 m2, Romance Marine a Rainbow Holiday resort, jen cca 5 min. chůze od nejkrásnější pláže Černého moře Cacao Beach. Každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem, sociálním příslušenstvím, klimatizací a wifi internetem. Vlastní stravování nebo možnost hotelových služeb se stravováním formou polopenze v apartmánovém resortu.

Romance Marine resort s architektonicky originální středomořskou architekturou, inspirovanou tím nejlepším z francouzské riviéry, Vám přináší zcela osobitou útulnou atmosféru, kterou si zde můžete, díky vybavení a celoročnímu provozu resortu, užívat od jarních až do podzimních měsíců. Letní sezóna patří tradičně koupání v moři, relaxaci na prosluněných plážích Cacao Beach, aktivnímu odpočinku či nočnímu životu. Venkovní bazény i vybavení pro relax u bazénů jsou zdarma k dispozici hostům resortu. Vnitřní bazén a wellness je za příplatek, aktuální ceny Vám sdělí recepce nebo delegát cestovní kanceláře.
V Rainbow Holiday resortu, jsou zdarma k dispozici bazény a brouzdaliště s vybavením pro relax u bazénu, včetně vodního baru a restaurací. Jsou zde i dětská hřiště, minigolf či venkovní šachy. V resortu je dále i fitness, sauna, masáže, půjčovnu kol, obchod s potravinami a spotřebním zbožím a suvenýry, lékárna.

TOPlist