Rainbow 4 - Dovolená v Bulharsku
Dovolená v Bulharsku

Rainbow 4

Elegantní a stylové apartmány Boutique Suites Rainbow 4

Rainbow 4 je luxusně vybavený apartmánový komplex resortu Rainbow v jižní části Slunečného pobřeží / Sunny Beach v Nesebaru, v blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží Černého moře Cacao Beach (5 min. chůze). Starobylý Nesebar, památkově chráněná městská rezervace UNESCO, je od resortu Rainbow vzdálený jen cca 20 min. chůze.

Resort Rainbow nabízí bezplatné využívání 3 venkovních bazénů, bazénový bar, venkovní vířivku, hřiště pro děti, restauraci s mezinárodní kuchyní i tradiční bulharskou kuchyní, dále saunu, fitness, masáže, minigolf, market s potravinami, lékárnou, venkovní barbecue, hřiště na plážový volejbal a mini fotbal a další služby: bankomat, půjčování kol, doprava na letiště, praní a žehlení.

V komplexu Rainbow 4 je k dispozici recepce 24 hod., klimatizace, internetové připojení wifi, parkoviště, restaurace, bar, trezor, úschova zavazadel.

Apartmány A21 Rainbow 4

Luxusní třípokojový klimatizovaný apartmán s balkonem až pro 6 osob o rozloze přes 70 m2, má předsíň, plně vybavenou kuchyň, obývací místnost s rozkládací pohovkou na spaní až pro dvě osoby, dvě ložnice se dvoulůžky a dvě samostatné koupelny se sprchovými kouty a toaletami. Apartmán je ve čtvrtém patře budovy s výtahem, s výhledem na bazén.

Luxusní dvoupokojový klimatizovaný apartmán s balkonem až pro 4 osoby o rozloze přes 50 m2, má předsíň, plně vybavenou kuchyň, obývací místnost s rozkládací pohovkou na spaní až pro dvě osoby, ložnici s dvoulůžkem a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán je ve druhém patře budovy s výtahem, s výhledem na bazén.

TOPlist