Informace a fotky - Dovolená v Bulharsku
Dovolená v Bulharsku

Informace a fotky

Pobytové zájezdy do Bulharska, Slunečné pobřeží, Nesebar u Cacao Beach, nejkrásnější pláže u Černého moře.

Ubytování ve vybavených klimatizovaných apartmánech v Rainbow Holiday resortu jen 5 min. chůze od nejkrásnější pláže Černého moře. Apartmány jsou vybaveny kuchyní, sociálním příslušenstvím, klimatizací a wifi internetem.

V Rainbow Holiday resortu, jsou zdarma k dispozici bazény a brouzdaliště s vybavením pro relax u bazénu, včetně vodního baru a restaurací. Jsou zde i dětská hřiště, minigolf či venkovní šachy. V resortu je dále i fitness, sauna, masáže, půjčovnu kol, obchod s potravinami a spotřebním zbožím a suvenýry, lékárna.

Široké možnosti vyžití pro všechny věkové kategorie uspokojí rodiny i jednotlivce, včetně zájemců o rušný noční život.

Užijete si skvělé koupání v krásném, křišťálově čistém moři, odpočinek i aktivní relax na rozlehlé, přes 8 km dlouhé a 50 m široké pláži Cacao Beach s jemným žlutavým pískem, zvolna se svažující do moře.

Ocení i stálé počasí s teplotou kolem 30°C v průběhu celého léta s maximem slunečných dní, proto jsou pobyty vhodné i pro seniory po celou sezónu.

Můžete se zde stravovat za velmi výhodnou cenu, bulharská gastronomie je navíc velmi bohatá a chutná. Pokud toužíte po gastrozážitcích, uspokojí Vás četné restaurace, kde můžete ochutnávat a vychutnávat za ceny výhodnější než v ČR.

Zábavu i adrenalinové vyžití najdete ve dvou skvělých akvaparcích, jedněch z největších v Bulharsku i Evropě, každý z obou akvaparků (Aqua Paradise i Action Aquapark) je od ubytování vzdálen jen 3,5 km a můžete se k nim jednoduše dostat vláčkem nebo místní dopravou, která jezdí mezi resortem a akvaparky zdarma.

Podvečerní pěší procházkou pohodově dojdete do historického Nesebaru, který je unikátní památkovou městskou rezervací, chráněnou celosvětovou organizací UNESCO. Přivítají Vás zde malebné uličky, historické stavby s typickým kamenným přízemím a dřevěným patrem a byzantské památky z 5. a 6. století, zaujmou Vás i místní trhy a malebné hospůdky s dobrotami, které musíte ochutnat.

Promenádu podél moře můžete využít k procházkám či k utužení vaší kondice na in-line bruslích, k aktivnímu vyžití slouží sportoviště (tenisové kurty, hřiště), k adrenalinové zábavě četné vodní atrakce u moře.

Potraviny, oděvy i spotřební zboží zde nakoupíte za lepší cenu než doma, proto můžete cestovat nalehko, což oceníte zejména při dopravě letadlem.

Toužíte-li po nočním životě, budete uspokojeni vyhlášenými plážovými párty, DJ produkcemi, tanečními diskotékami i klubovou scénou.

Bulharsko je člen Evropské unie se stabilní bezpečnostní situací a dobře fungující ekonomikou. Letoviska jsou zcela bezpečná ve kteroukoliv denní i noční hodinu. Místní lidé jsou přátelští, přívětiví a i když neumíte cizí jazyky, domluvíte se. V Rainbow resortu se na recepci domluvíte česky a v případě potřeby Vám bude na místě k dispozici delegát.

TOPlist